Шефовете на Челси имат интерес към нападателя на Пари Сен Жермен Езекил Лавеци. Двата клуба вече договориха една сделка, като се очаква бранителят на „сините“ Давид Луис да премине на „Парк де Пренс“ за сумата от 50 млн. паунда.
Още: Ще последва примера на Стоичков, а сега блесна за Сити във важен мач във Висшата лига
Още: По примера на Стоичков: Прокудената легенда на Ман Сити може да последва американската си мечта
По всяка вероятност бразилският национал ще се присъедини към ПСЖ, след като доуточни личните си условия и премине медицинските тестове.
Според информация на вестник „Телеграф“, парижани желаят да продължат договора на Лавеци, но не е изключено 29-годишният нападател да бъде използван като част от сделка с друг футболист на Челси – Еден Азар.
Ръководството на ПСЖ следи развитието на белгийския футболист от известно време и не е изключено да предприеме действия за привличането му.
Още: Прекрасна новина за Барселона преди финалните мачове от сезона - твърд титуляр се завръща в игра
Още: Вкара на Петър Чех един от най-великите голове във Висшата лига, а после потъна в забрава (ВИДЕО)
В същото време мениджърът на Челси Жозе Моуриньо изрази желание да задържи в състава си нападателя Демба Ба, въпреки интереса към него от турски клубове.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Мирише на странен английски финал в Лига Европа! "Кошмарният" Юнайтед разгроми 10 от Билбао