След само един сезон: Ливърпул прати халф в Германия

30 юни 2023, 16:47 часа 2801 прочитания 0 коментара

Английският футболен гранд Ливърпул реши да преотстъпи офанзивния халф Фабио Карвальо на РБ Лайпциг. Младежкият национал на Португалия ще играе в Германия през следващия сезон, потвърдиха от двата клуба в петък.

Още: Мъри пак не се даде на Моуриньо! Гьозтепе оцеля срещу Фенербахче, вратар спаси дузпа в 94-тата минута (ВИДЕО)

Още: След 3 години: Байерн Мюнхен отново е носител на Суперкупата на Германия

Ливърпул преотстъпи Фабио Карвальо на РБ Лайпциг

Фабио Карвальо пристигна в Ливърпул през миналото лято с трансфер от Фулъм. Той изигра 21 мача за мърсисайдци във всички турнири през сезон 2022/2023, но Юрген Клоп смята, че младокът все още не е готов за игра в първия отбор на "червените".

Фабио Карвальо

20-годишният Карвальо ще има възможността да натрупа повече игрови минути в Лайпциг, който дори ще участва в Шампионска лига, за разлика от Ливърпул. В същото време мърсисайдци се надяват, че ще успеят да привлекат полузащитник на Байерн Мюнхен.

Още: Барса си свърши работата за 25 минути на старта в Ла Лига в мач със скандален гол и с 2 червени картона (ВИДЕО)

Още: Сити почна с разгромите, а Холанд - с головете! Намериха ли "гражданите" новия Де Бройне?

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Стефан Йорданов
Стефан Йорданов Отговорен редактор
Новините днес