Специална изненада зарадва европейската ни шампионка (ВИДЕО)

11059
Снимка: Българска федерация по художествена гимнастика

Европейската шампионка при девойките на лента Стиляна Николова получи невероятна изненада. Нейният брат Денис и изпрати огромен букет от бели рози със специално посвещение.

Българка грабна европейска титла по художествена гимнастика и заплака от радост (ВИДЕО)

България спечели пълен комплект медали на финалите на отделните уреди при девойките на Европейското първенство по художествена гимнасти...

Златното ни момиче преливаше от щастие!

Припомняме, че България спечели пълен комплект медали - златен, сребърен и бронзов, на финалите на отделните уреди при девойките на eвропейското първенство по художествена гимнастика в Киев (Украйна).

Стиляна Николова завоюва златно отличие на лента, след като изигра страхотно съчетание и получи оценка 21,550 точки. Тя стана и втора на финала на топка с 22,700 точки.

Това е първа европейска титла за България след 25-годишна пауза. За последно през 1995 година Теодора Александрова спечели европейското злато в многобоя и във финала на обръч.

Трогателно: Малките ни шампионки посветиха медалите си на лекарите (ВИДЕО)

България спечели пълен комплект медали - златен, сребърен и бронзов, на финалите на отделните уреди при девойките на eвропейското първе...

Голямото постижение беше гарнирано и с трогателен жест на малките ни гимнастички.

Те посветиха успеха си на лекарите, които продължават битката с пандемията в страната ни. Вижте емоционалното им обръщение в този материал.