Видеозапис претендира, че показва фаталното падане на Михаел Шумахер на 29 декември 2013 г., след което пилотът от Формула 1 изпадна в кома.
Още: Прекрасно! Кирил Милов е №1 в света
Още: Историческата олимпийска шампионка на България, която смая света със знанията си по... архитектура
Седемкратният шампион от Формула 1 изпадна в кома, след като падна на главата си в курорта Мерибел. Той е ударил главата си в скрит под снега камък. От удара предпазната каска се е разцепила на две.
По последна информация състоянието му се е подобрило, но леко, почти незначително и продължава да е критично, съобщава АФП.
Вчера лекарите в Гренобъл съобщиха, че Шуми остава в критично, но стабилно състояние.
На 8 януари в градчето Албервил във френските Алпи прокуратурата ще обяви подробности около инцидента със седемкратния световен шампион.
Още: 4-кратен световен шампион разкри дали ще се завърне във Формула 1