Миро с дългоочакван голям концерт на открито: 31 юли на Vidas Art Arena

30 юни 2025, 11:49 часа 518 прочитания

Миро ще направи концерт под открито небе на сцената на Vidas Art Arena – новото пространство за музика, театър и изкуство в сърцето на Борисовата градина в София. Събитието ще бъде на 31 юли и ще е първото лятно участие на изпълнителя в столицата от години насам. Концертът на голямата сцена на Vidas Art Arena ще започне в 20:30 часа и ще предложи на публиката едни от най-популярните песни на Миро, както и съвсем нови парчета. Това е първото музикално участие на артиста на сцената на арената и е част от активната му програма през 2025 година.

Билети за концерта на Миро на 31 юли ще откриете ТУК.

Още: Б.Т.Р. и "Ахат" дадоха мощен старт на турнето в Русе

Наситена програма през 2025 г.

Фотограф: Иван Ерменков за Artvent

Летният концерт в София е сред поредицата музикални събития на Миро, които започват на 2 юли със старт на турнето в Добрич. Следват Плевен – 9 юли, Велико Търново – 17 юли, Бургас – 10 август, Пловдив – 15 август, Стара Загора – 27 август, Варна – 4 септември.

Големият финал ще бъде на 26 ноември в зала Арена 8888 София, където Миро ще представи новия си музикален спектакъл - 360-градусово изживяване за публиката. Сцената ще бъде овална и ще е разположена в центъра на залата, като специално разработените визуални и светлинни ефекти ще осигурят оптимална гледка и звук от всяка точка.

Паралелно с концертите от турнето Миро завършва новия си албум "Миротворци", който обединява музикални влияния от различни жанрове и култури. В него ще бъдат включени съвместни проекти с артисти от България и чужбина, както и "Любов като небе" – една от най-излъчваните песни в българския радио ефир през 2024 година.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Яна Баярова
Яна Баярова Отговорен редактор
Новините днес