ИТН: "Който подкрепя ГЕРБ под каквато и да е форма, е шафрантия, измамник, корумпе." (извинявам се за езика, цитат е)
Още: Адвокат Хаджигенов каза в типичен стил защо Благомир Коцев остава в ареста
Още: Мирчев: Пеевски се опитва да прикрие провала на партньорите си от ГЕРБ
Също ИТН: Подкрепят ГЕРБ за председател на НС.
Всички останали: Е, ясно е тогава какви са ИТН...
Това пише в профила си в социалните мрежи пиарът Любомир Аламанов по повод избора на Рая Назарян за председател на 50-ия парламент. И още от публикацията му:
Още: "Голямото момче" се обръща и към София
"- Ако помните, ППДБ подкрепиха в миналия парламент председател на ГЕРБ под много условия, дали начало на ротация, сглобка и всички останали опити за реформи. Взривене след това от ГЕРБ, защото не искаха да продължат с реформите на службите.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: "Всичко е възможно, защото на един косъм виси цялото управление": Анализ за вота на недоверие
- А ИТН имаха ролята да опростачат политическия разговор, безнаказано да бръщолевят простотии от парламентарната трибуна и пред медиите, да нападат ППДБ, за да помогнат за спирането на реформите.
- Внимателната формулировка на Трифонов, че нямало да подкрепи мандати на ГЕРБ и ДПС, само подготвя почвата за правителство тип Беров - с третия мандат, псевдо-експертно, силно зависимо, дълбоко разяждащо демократичните процеси, прикриващо развихрянето на мафията."
Още: Дроновете: Години предупреждения и НАТО се провали в първия тест срещу Русия
Още: Любен Дилов-син поиска "полицията пак да може да бие"
Още: Рая Назарян даде начало на работата на 50-ия парламент, избраха и зам.-председателите