Нощни ремонти в Пловдив, преасфалтираха две ключови кръстовища

18 декември 2019, 14:41 часа 3551 прочитания 0 коментара

Две кръстовища бяха изцяло преасфалтирани през изминалата нощ в Пловдив. Идеята за нощните ремонти е на кмета на града Здравко Димитров, като според него такава е практиката в развитите западноевропейски държави.

Още: Община Пловдив обяви избор на изпълнител за изработване на новия Генерален план за организация на движението

Още: Откриха нова детска ясла в квартал в Пловдив

През изминалата нощ бяха реконструирани кръстовищата на бул. „Никола Вапцаров“ с бул. „Македония“ и ул. „Димитър Талев“. До рано сутринта бе завършен участък от близо 1000 квадратни метра и движението беше пуснато.

Още: Пловдивски атлети с благодарност към общината

Още: Руши, Остава, Жлъч/Гена и Голям Юс оглавяват юбилейния Капана Фест 2025

Ремонтът бе инспектиран през нощта от кмета Здравко Димитров. Той бе категоричен, че и занапред ще има улични ремонти нощно време, тъй като така не се налага ограничаване на трафика и не се нарушава спокойствието на гражданите.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Елин Андреев
Елин Андреев Отговорен редактор
Новините днес