Бимбалов: Кристалина не просто е цвета на нацията, тя е цъфналият гербер на нацията

23 септември 2021, 16:03 часа 20584 прочитания 0 коментара

"Кристалина не е като Кристо. С нея се гордеем. Жената обиколи едни световни институции, дето дори името им не можем да научим. Навсякъде беше „аз съм българче“, а не като Кристо. И тя е минала през Харвард, между другото.

Още: Радев е съгласен с Борисов за "Хемус": Разбира се, че ще струва двойно, плащанията изтекоха в чували (ВИДЕО)

Още: "Властта копира Ердоган": Анализатори за ареста на Благомир Коцев и вота на недоверие

Съвсем не като Кристо, който напуска родната Художествена Академия и България през 1956 с думите „Повече не издържам. Аз съм художник и искам да правя изкуство, което в България се оказа невъзможно.“

Кристалина не е като Кристо. Тя не просто е цвета на нацията, тя е цъфналият гербер на нацията. Помним паметните думи: „Снощи ми се обади Кристалина Георгиева… : Бойко, тази вечер на мека пухена възглавничка сладък сън ще спиш. Спокоен! Милиарди евра имаш, вързал си се за... Викам: Криси, Христос Воскресе, и ти да си жива и здрава! Добра работа свършихме!“

Така е, добра работа свършиха. Щото Кристалина не е като Кристо. Изкуството на Кристо, дето го плюем със затворени очи, не ни струваше нито лев. Изкуството на Кристалина едва ли ще ни излезе съвсем безплатно", пише експертът по PR Радослав Бимбалов във Фейсбук и завършва по следния начин.

Още: Ще падне ли правителството: Петият вот на недоверие влиза в парламента

Още: Асен Василев: Делото срещу Коцев е политическо преследване, съдът действа като прокуратура

"Кристалина не е като Кристо. Тя просто е добре опакован Криско. Не от Кристо."

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Тодор Беленски
Тодор Беленски Отговорен редактор
Новините днес