Възможно е да подкрепим кабинет, стига той да отговаря на нашите виждания. Това каза заместник-председателят на БСП Атанас Зафиров, в интервю за Нова телевизия.
Още: Наталия Киселова от Копривщица: Свободата не ни е дар (ВИДЕО)
Още: Удар за Борисов: Мария Габриел извън ръководството на ЕНП
Зафиров каза, че БСП може да подкрепи прграмен кабинет, в който не участват политически лидери. "Няма как да подкрепим кабинет с премиер Борисов", каза Зафиров. Още: Христо Проданов: Предстоят кардинални промени в БСП
В отговор на въпрос дали БСП ще застане зад правителство, ако то е с мандат на ГЕРБ, Зафиров отговори: "Все с някакъв мандат трябва да бъде". Още: Зафиров не отговори ще предложат ли отново Нинова за председател на БСП
Още: Живописният плаж „Болата“ с нов стопанин
Още: Борислав Гуцанов се обяви против повишаването на пенсионната възраст
"Тези неща, които говоря, са с голяма доза условност, тъй като решенията ще ги взимат нашият Национален орган и парламентарната ни група, която още не е ясно в какъв състав ще бъде", каза Зафиров.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Кирил Петков за ареста в Пловдив: Управлявал е при Главчев и Желязков, не могат да ни го препишат