Филип Станев сравни Татяна Дончева с прасенце касичка

08 септември 2021, 11:39 часа 3080 прочитания 0 коментара

Ще бъда искрен. Когато си затворя очите и мисля за Татяна Дончева, си представям прасенцето касичка на българската корупционна схема в политиката. Това заяви пред "Нова телевизия" депутатът от "Има такъв народ" Филип Станев.

Още: Никола Минчев каза ще стане ли председател на "Продължаваме промяната"

Още: Радев поздрави новия полски президент, той го покани на визита

Думите му бяха по повод скандала между партията на Слави Трифонов и народния представител от "Изправи се.БГ! Ние идваме!". Дончева беше обвинена, че чрез подкупи е опитала да разцепи парламентарната група на "Имат такъв народ". Тя обяви, че ще съди разпространяващите тези твърдения.

"Госпожа Дончева, с игрите които играе през годините, се превърна в еманация на това, което се нарича "политическо дилърство", "търговия с влияние", "желание за разцепване на групи". Тя самата много обича да се скрива зад маската на епитети, които слага на хората", заяви още Станев.

Според него има и други "такива играчи" в този парламент.

Още: Радев има амбиции за пряко включване в политическия живот: Говори Геновева Петрова от “Алфа Рисърч“ (ВИДЕО)

Още: Защо воюват Радев и правителството? Анализ на Елена Дариева (ВИДЕО)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Анев
Ивайло Анев Отговорен редактор
Новините днес