Ние ще гласуваме оставката на Иво Христов, това може да го запишете като сигурно. Димитър Главчев не е нарекъл 80% от гражданите дебили.
Още: Иван Иванов: Дадох ясни указания на АПИ как да действа, а видяхме точно обратното
Това каза пред журналисти в Народното събрание лидерът на „Воля“ и зам.-председател на парламента Веселин Марешки по повод внесеното искане за оставка на Димитър Главчев от БСП.
„Трябва да има оставка на Иво Христов, защото Димитър Главчев не е нарекъл 80% от гражданите дебили. Съгласен съм Иво Христов да си ходи веднага“, заяви той, цитиран от Фокус.
На въпрос как ще гласува „Воля“ предложението за оставка на председателя на парламента Димитър Главчев, внесено от БСП Веселин Марешки коментира: „Това не е наша тема в момента. Когато искахме оставките и казахме, че трябва да има вот на недоверие, всички ни казваха, че сме глупаци и нищо не зависи от нас. Не сме взели решение“.
Още: Михал Камбарев: Защо Пеевски използва най-скъпата кола на НСО, която е бронирана?
Още: Цветлин Йовчев: Трябва да се създаде държавна агенция за справяне с бедствия
„Ние сме дошли да работим, а виждаме, че никой не е дошъл да работи, а се занимават с глупости като в детска градина“, каза още лидерът на „Воля“.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Колко струва на държавата централата на "ДПС-Ново начало"?