Пеевски: ИТН и БСП се сбиха за любовта ми (ВИДЕО)

06 декември 2024, 11:25 часа 1134 прочитания 0 коментара

Сбиха се за любовта ми. БСП и ИТН не могат да ме разделят.  Това коментира санкционираният от САЩ и Великобритания лидер на "ДПС - Ново начало" Делян Пеевски пред медиите в парламента. 

Още: Зафиров обяви едно от възможните имена за номинация на "БСП – Обединена левица" за президентските избори

Още: Киселова обяви кога БСП ще представи кандидата си за президент

"Като слушам и Ники - Мики -  то има култ на личността ми в тази държава", каза Пеевски по адрес на акад. Николай Денков, когото нарича от доста време така. В тази връзка той ги призова да си сложат един негов портрет в офисите и да го обичат по цял ден. 

На кого ще даде любовта си Пеевски?

Пеевски отговори и на кого "ДПС - Ново начало" ще даде любовта си: "Нека да наблюдаваме гласуванията и ще решим. Жалка гледка е всичко тук, трябва да отидем на избори. Тези хора не знаят къде са". 

 

Още: Бивш заместник на Васил Терзиев се появи до президента (СНИМКИ)

Още: Управляващите сътвориха скандал със законови промени за държавните имоти и екооценките

Той бе попитан и дали Наталия Киселова, която формацията му вчера подкрепи за председател на парламента, е негов кандидат: "Наталия Киселова не е наш кандидат, исках в името на българските граждани да тръгне парламента". ОЩЕ: Пеевски със странно обяснение защо подкрепи Киселова (ВИДЕО)

Пеевски твърди, че вчера е имало бой в НС

Лидерът на "ДПС - Ново начало" твърди, че вчера част от партиите са се събирали по кабинетите и са се избили помежду си.

"Нали знаете какво не са поделили - кой колко да вземе в КОНПИ, кой да има главен прокурор, кой да има заместник-главен прокурор. Едно делкане е паднало вчера по кабинетите. Всичко знам - жалка гледка за кеш", добави още Пеевски. ОЩЕ: След вчера вече сама се чудя дали съм човек или не на г-н Пеевски

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Деница Китанова
Деница Китанова Отговорен редактор
Новините днес