Дамите от хитовия сериал "Приятели" са по-склонни да се снима продължение, отколкото мъжете.
Още: Мили Боби Браун и Джейк Бон Джоуви осиновиха момиченце
Още: Последните петима участници в "Traitors: Игра на предатели" вече са ясни
"С момичетата винаги сме казвали, че ще се радваме да го направим отново, а момчетата по някаква причина са по-малко развълнувани", каза Дженифър Анистън. "И така, решихме, че ще направим ... римейк на "Златните момичета" след четиридесет години", добави тя според БГНЕС.
Анистън беше една от звездите на "Приятели" за десет сезона между 1994 и 2004 година. През последните 12 месеца любимците на милиони киномани по света са непрекъснато питани дали ще направят продължение на сериала. През март обаче, актьорът Мат Лебланк, водещ в "Top Gear", заяви: "Не искам да го правя."
"Хората искат да разберат какво се е случило с героите”, продължи актьорът. "Но това беше кратък период в живота на един човек след колежа, преди да се установи и да създаде семейство. Ако се върнем отново назад във времето, всичките тези години по-късно, не знам какъв ще бъде сюжетът. Всички те ще са надраснали този период от живота си, така че просто няма да са същите. Казано направо, не мисля, че някой иска да види как се прави колоноскопия на един стар Джоуи", сподели Мат.
Още: Световната шампионка по самбо Мария Оряшкова стана майка (СНИМКА)
Още: Пластичните операции на Кристиано Роналдо: Колко, къде и какви (СНИМКИ)
Матю Пери беше още по-откровен, когато беше попитан за ново събиране на актьорския състав на "Приятели". "Ако някой ме попита, ще кажа "не". Завършихме с толкова високи рейтинги, защо бихме се опитвали да подобрим сериала? Не можем да го подобрим".
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Любо Киров за клипа със средните пръсти: "Много моралисти с камъни в ръце" (ВИДЕО)
Още: Разкрито е тайнoто приятелство между Кейт Мидълтън и принц Хари