"На днешния ден, в който в Парламента се обсъждаше полицейското насилие над протестиращите си спомних за всичките дни, в които Ние, свободните хора бяхме на площада.
Още: Най-важните новини за деня: 9 август 2025 г.
Още: Прогноза за времето - 10 август 2025 г. (неделя)
Там нямаше партии, нямаше организация, там бяхме Свободни Граждани, борещи се за справедливост и по-добри дни за страната ни", пише депутатът от Има такъв народ и имунолог Андрей Чорбанов във Фейсбук.
"Някои ни изоставиха по пътя, някои се умориха, но много други продължават да се надяват, че по-доброто предстои.
Много хора наслагаха снимки от протестите, но ние знаем кой беше там всяка вечер. Не се правете на герои, а четете приказки: на края на всяка приказка побеждават Добрите ..."
Още: Започва ловът на пъдпъдъци, гургулици, гривяк, горски бекас и обикновена бекасина
Още: "Безчовечност и безчинства": Гроздан Караджов за свалената инвалидна количка на дете от Ryanair