Галатасарай: Снайдер вече е наш футболист

21 януари 2013, 11:51 часа • 7781 | прочитания

Плеймейкърът на "Интер" Уесли Санйдер вече официално е играч на турския клуб "Галатасарай".

Още: Справиха се с две мечета: Властите с успешна акция край Смолян (СНИМКИ)

Още: Приеха две промени в Наредбата за работното време, почивките и отпуските

Двете страни се споразумяха, след като холандският национал се съгласи да подпише, потвърдиха на сайта си от истанбулския клуб.

28-годишният футболист водеше доста дълги преговори с "Галатасарай", откакто преди две седмици "Интер" прие предложението от 10 млн. паунда за играча.

Снайдер не е играл за "Интер"от 25 септември насам, след като италианският клуб поиска от него да намали значително заплатата си. Холандецът не се съгласи и беше "замразен".

Още: БДЖ ще превозва с жп транспорт, докато не приключи нова процедура по възлагане

Още: Внимание, горещо: Жълт код за високи температури в цялата страна

Доста време различни слухове пращаха Снайдер в далеч по-големи клубове - "Манчестър Юнайтед", "Милан", "Манчестър Сити", но в крайна сметка холандецът реши да акостира край Босфора. Турският клуб се класира на осминафинал в Шампионската лига, където ще играе с германския "Шалке", а Снайдер може да вземе участие в двубоя, защото през този сезон не е играл с "Интер" в Шампионската лига.

Редактор: Ивайло Петров

Още: България вече има Център за иновации в отбраната

Още: Борят ръста на цените и спекулантите с ново мобилно приложение

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес