Жената на Петков: Лицата на площада напомниха на премиера защо го прави

18 юни 2022, 14:34 часа 8612 прочитания

Във връзка с напрегнатата политическа ситуация, жената на премиера Петков - Линда Петкова коментира в социалната мрежа ситуацията. Ето какво мисли тя:

Още: Експерт: Последната година и половина българинът кара по-разумно

Още: От 4 юли: Промяна в движението през "Петрохан"

"Вчера беше трудно. Загубихме ключов член на нашия отбор. Удар по нашия морал и увереност. Кирил напусна парламента пребит и си мислеше защо го правя? Но какво се случи? За негова изненада той видя всичките ви лица на площада! Огромна тълпа от вас излязоха, за да покажат подкрепата си и мога да ви кажа от първа ръка как помогна -

да види известна признателност за всичките им усилия, той се прибра у дома целият с голяма усмивка на лицето си, като ми каза, че това беше напомняне защо той беше там - за всички вас, нас и за нашите деца. Също така е напомняне, че всички играем важна роля, да излезем на площада, да гласуваме или за мен да взема химическото чистене ;):) Просто исках всички да знаете колко много той оцени подкрепата ви вчера! Благодаря ви!"

Още: Мнозинството подкрепя за протестите на медиците, шофьорите в градския транспорт и еврото: Ново проучване

Още: Библиотекарите към Тошко Йорданов: Насилствено ни вдигате заплатите с 1%, ще протестираме да ни ги намалите!

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Михаил Митев
Михаил Митев Отговорен редактор
Новините днес