Продължава подписката в подкрепа на кабинета "Орешарски". Организаторите обаче вече не съобщават точния брой на подписите, които щели да обявят на пресконференция до дни, съобщава bTV.
Още: Прогноза за времето - 5 август 2025 г. (вторник)
Още: Най-важните новини за деня: 4 август 2025 г.
Традиционният контра протест на пилоните на НДК тази вечер беше заменен от беседа с граждани, на които се разясняваха плюсовете от управлението на Орешарски.
Попитан защо подкрепя действащото правителство, един от участниците обясни, че го подкрепя, защото той е професионалист в своят област и знае, какво прави. Друг протестиращ заяви, че дава подкрепата си на правителството на Орешарски, защото то развива социалната политика, която в момента е най-важна за България.
Контрапротестът протече мирно и спокойно, като гражданите обсъждаха помежду си по какъв начин може да се стабилизира държавата и защо е важно да се подкрепя именно това правителство. В района имаше полицейско присъствие.
Още: Отиде си д-р Станислав Димитров - блестящ лекар в УМБАЛ "Царица Йоана"
Още: Разхлаждат се със сладолед и ходят на басейн: Един разказ за щастливи мечки (СНИМКА)