До 20 септември /петък/ е ограничено движението в тръбата в посока Перник на тунел „Люлин“ на АМ „Струма“ за подмяна на осветлението. Трафикът преминава двупосочно в тръбата за София, а скоростта е ограничена до 50 км/ч.
Още: Варна излезе на нов протест в подкрепа на арестувания кмет Благомир Коцев (ВИДЕО)
Още: Ограничават движението в тунелите „Големо Бучино“ и „Люлин“ на АМ „Струма“
Необходимо е шофьорите да се движат с повишено внимание и да следват стриктно пътната сигнализация. Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите да спазват правилата за движение и да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи. Да не се използват аварийните ленти по автомагистралите за по-бързо придвижване при натоварен трафик. По този начин се възпрепятства преминаването на превозните средства със специален режим на движение в случай на инцидент.
Още: Съдът позволи строежа на магистрала "Струма" през Кресна без нов ОВОС
Още: Най-големият ползвател на вода в България не я плаща: Говори Борислав Сандов (ВИДЕО)
Още: Почина емблематичен детски лекар от "Пирогов"
Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ - www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.
Още: Внимание шофьори: Подменят мантинелите на АМ "Струма"
Още: АЕЖ призова за наказания за протестърите от "Величие" и "Възраждане", нападнали и били журналист
Още: 37° на места в страната. Времето утре - 3 септември 2025 г.