Първата дама открива фестивал на красотата и прическата

22 март 2018, 14:20 часа 1606 прочитания

Първата дама Десислава Радева ще открие 27-ото издание на Италианския фестивал на красотата и прическата в Пловдив. Това съобщиха организаторите на събитието, което ще се проведе в Международен панаир - Пловдив.

Още: Прогноза за времето - 27 юни 2025 г. (петък)

Още: Най-важните новини за деня: 26 юни 2025 г.

Церемонията по официалното откриване ще се състои от 11.00 часа на 23 март пред Палата 2 на Панаира, като участие ще вземат балет „Арабеск“ и родни професионални стилисти. Форумът ще продължи 3 дни.

Дипломатическият корпус ще бъде представен от съпругата на италианския посланик в България Н. Пр. Стефано Балди – г-жа Антонела Ренци. На церемонията по откриването на международния форум за фризьорство ще присъства също генералният консул на Република Турция в Пловдив Хюсейин Ергани. Присъствие са потвърдили и съпругите на посланиците на Белгия и на Южна Корея у нас. Сред официалните гости ще бъдат президентът на Италианската търговска камара Марко Монтеки, предаде Фокус.

65 представителни компании на най-известните световни марки в индустрията на красотата участват в тазгодишното издание на Италианския фестивал на красотата и прическата. 3-дневната програма включва специализирани обучения и демонстративни шоута и семинари, водени от световно известни стилисти, презентации на уникални продукти и техники, национални конкурси по фризьорство, грим и маникюр, допълниха организаторите.

Още: Очаква ли ни захлаждане: Прогнозата на Деница Стоянова

Още: Засякоха избягалия леопард: Местят дронове, термокамери и фотокапани

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Десислава Любомирова
Десислава Любомирова Отговорен редактор
Новините днес