Слави Трифонов: "Златен скункс" за "пребития" журналист

28 септември 2018, 16:04 часа • 21311 | прочитания

И сега, така наречените “Господари на ефира” трябва да дадат "Златен скункс" на своя служител Димитър Върбанов. Това написа в социалните мрежи водещият Слави Трифонов, след като видеа от охранителни камери разкриха, че репортерът на "Господари на ефира" Димитър Върбанов не е бил пребит, както се твърдеше.

Още: Най-важните новини за деня: 1 май 2025 г.

Още: Прогноза за времето - 2 май 2025 г. (петък)

"Оказа се, че така нареченият “разследващ журналист” Димитър Върбанов всъщност е неособено талантлив актьор. И въобще не е бил бит, а е използвал случая, за да изиграе един тъп скеч, с който да се опита да направи имидж на себе си и на своите работодатели.

Да, в България всичко е възможно, само дето подобни действия са глупави, обидни и уронват авторитета на професията “журналист”.

Още: Саботаж или кражба на важни данни: Защо българският F-16 не е счупен, но не работи?

Още: КТ "Подкрепа" с шествие и рок концерт за 1 май в София

И сега, така наречените “Господари на ефира” трябва да дадат "Златен скункс" на своя служител Димитър Върбанов", пише се казва в публикацията на водещия.

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Анев
Ивайло Анев Отговорен редактор
Новините днес