Бразилци се изгавриха жестоко с Аржентина и Марадона

15 юли 2014, 09:10 часа 13639 прочитания

Жестоки гаври с аржентинците си направиха бразилците. Привърженици на Фламенго се изсипаха пред хотел "Радисън", където "гаучосите" се прибраха с наведени глави. Ултрасите изсипаха торба с брашно и заформиха огромна линия с нея. След това започнаха да имитират смъркане на кокаин.

Още: Реал Мадрид – Ювентус: Кога и къде да гледаме дербито от 1/8-финалите на Световното клубно първенство?

Още: Пълна ТВ програма на Световното клубно първенство по футбол 2025 - Голяма изненада! | отбори | мачове | дати | часове

"Това ви остава! Напудрете си хубаво носовете!", крещяха бразилците. И запяха любимата си песен против Марадона. Както е известно, идолът на Аржентина публично си призна, че редовно е употребявал кокаин, за което бе наказан и от ФИФА.

"Как се чувствате сега?", заядоха се медиите в Бразилия с комшиите след загубата. Аржентинската агитка нахлу в Рио, пеейки си тази песен, за да дразни домакините за загубите им 1:7 от Германия и 0:3 от Холандия.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Адриана Димитрова
Адриана Димитрова Отговорен редактор
Новините днес