Илкай Гюндоган, който в момента се възстановява от контузия вярва, че Бундестимът ще спечели Световното първенство в Бразилия.
Още: "Изглеждаше, че никой не може да надмине Меси и Роналдо, но се появи Ламин Ямал"
Още: Разочарование и за Роналдо, и за Меси - останаха без Шампионска лига в Азия и Америка
Играчите на Йоаким Льов бяха отстранени на полуфинала в Южна Африка преди четири години, но етническият турчин смята, че отборът е готов да извърви целия път до титлата на този шампионат.
"Вярвам, че тимът има голям потенциал и ще стигне далеч в Бразилия. Много хора ни подценяват, но това е добре. Така ще има по-малко натиск върху нас. С добър старт и добър резултат срещу Португалия, пътят към финала ще бъде открит", коментира Гюндоган.
23-годишният футболист ще пропусне шампионатът на планетата заради контузия в гърба.
Още: Велико шоу! Интер вкара 3 на Барса, но не победи в Шампионска лига
"Боли ме много, че съм аут. Яд ме е особено много, че не мога да посетя Бразилия. Ще гледам шампионата по телевизията и ще стискам палци", завърши Гю
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Флорентино Перес обърка плановете на Бразилия, Анчелоти може да остане без работа
Още: Барселона - Интер: Кога и къде да гледаме 1/2-финала в Шампионска лига?