Звездата на Аржентина Лионел Меси, който бе избран за най-добър играч на Мондиал 2014, за пореден път заяви, че за него индивидуалните награди не значат нищо, след като отборът не е постигнал голямата си цел - световната титла.
Още: Гръм в рая: Шаби Алонсо влезе в конфликт с Папа Фло заради селекцията в Реал Мадрид
Още: "Обирът на века" пред близо 100 000 души, който разтърси второто Световно първенство на България
Аржентина загуби с 0:1 на финала от Германия, след като Марио Гьотце превзе вратата на Ромеро в 113-ата минута на двубоя.
"Бяхме толкова близо..., коментира Меси, след като взе наградата си с видимо неудоволствие. - Много сме разочаровани, защото загубихме по този начин. Най-добър играч на турнира? Няма никакво значение, никой не играе, за да печели индивидуални награди", категоричен бе той.
Още: Великият голмайстор, който игра за Ювентус, Милан и Наполи, но вкара 150 гола с друг отбор в Серия А
Още: Илия Груев се е заел с важна задача в Лийдс, докато чака дебюта си във Висшата лига