Продължава трескавото издирване на изчезналата в неделя подводница Титан. Преди минути CNN съобщи, че според източници от американските власти спасителен екип е чул "звуци от почукване". Новината все още не е официално потвърдена.
Още: След Путин Тръмп се обади и на Ердоган. Какво си казаха
Още: Шамар за Нетаняху: Тръмп се разграничи от атаката на Израел срещу Иран (ВИДЕА И СНИМКА)
По-малко от 30 часа остават преди кислорода в подводния апарат да бъде изчерпан. Час и 45 минути след отплаването си към океанското дъно, където е трябвало да достигне до останките от потъналия кораб Титаник, подводницата губи връзка."
В издирвателната операция по вода и въздух участват екипи на американската брегова охрана, канадския флот и други, съобщава БНТ.
Площта, която се обследва е около 20 хиляди кв. км. На борда на подводницата има петима души - основателят на компанията - собственик на апарата, френски и британски изследователи, пакистански бизнесмен и 19-годишния му син.
Още: Нетаняху: Иран два пъти се опита да убие Тръмп (ВИДЕО)
ОЩЕ: Петима души са в изчезналата туристическа подводница, имат кислород за 96 часа
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Атентати срещу демократи в САЩ: Фалшив полицай действа по списък, вицето на Харис е бил цел (ВИДЕО)
Още: Бедствие в САЩ: Загинали и изчезнали след внезапно наводнение (ВИДЕО)