С неработещ заради снега ВАР: Локо Пд падна след 3 отменени гола (ВИДЕО)

3305
Снимка: Фейсбук страница Lokomotiv Plovdiv

Отборът на Ботев Враца успя да победи Локомотив Пловдив с 2:0 като домакин в среща от 18-ия кръг на Първа лига. Мачът се игра при наполовина неработеща ВАР система заради сняг на терена, което не позволи на ВАР съдията да преглежда за засади.

Ботев Враца победи Локомотив Пловдив

Локомотив може да се чувства ощетен от липсата на ВАР при ситуациите със засади, тъй като цели три гола на "железничарите" бяха отменени заради вдигнати флагове на страничния рефер. Тимът на Александър Томаш вкара два гола още в отриващите минути, но и двата бяха отменени.

Отмениха 3 гола на Локо Пловдив, ВАР не можеше да се намеси

В 20-ата минута Даниел Генов успя да открие резултата за Ботев Враца. След почивката още един гол на Локомотив бе отменен заради засада, а в 58-ата минута домакините изненадващо удвоиха преднината си след гол на Марко Мажуга.

До края Ботев Враца запази аванса си и взе ценна победа срещу един от най-добрите отбори в елита. В класирането Локомотив Пловдив остава на четвърта позиция с 35 точки, докато Ботев Враца е 15-и с 13 точки в актива си.

В петък вечер Берое надви Хебър на Любо Пенев (ВИДЕО)