Зеленски на 600-ия ден от войната: Съмненията не бива да разяждат волята ни (СНИМКИ)

16 октомври 2023, 14:32 часа 2483 прочитания 0 коментара

На 16 октомври се навършват точно 600 дни от началото на пълномащабната война, която руският диктатор Владимир Путин отприщи срещу Украйна.

Още: НАТО снабдява Полша и Румъния с турска система за наблюдение след руските нахлувания

Още: На Тръмп не му пука за суверенитета на САЩ. Путин има психологическо надмощие над него

Президентът на страната Володимир Зеленски се обърна към сънародниците си с молба да не губят единството си, което ги е крепило досега.

„Основното е да не губим сплотеността си. Да не позволим на съмненията да разяждат волята ни. Да даваме всеки ден от силата си на Украйна, да правим всеки ден така, че бъдещето на украинците да принадлежи само на самите украинци. Благодаря на всички, които се борят и работят за свободата на Украйна!", каза той в социалните мрежи.

ОЩЕ: Сметките на Путин за Украйна ще излязат: Германски анализатор критикува Запада (ВИДЕО)

Още: Литва: Русия отново показа цинизма си в навечерието на заседанието на ООН

Още: Естония показа траекторията на нахлулите руски изтребители. Защо се колебае за затварянето на границата с Русия?

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Елена Страхилова
Елена Страхилова Отговорен редактор
Новините днес