"Хората казаха: Ние не искаме промяна, ние искаме това да продължи. Мисля, че е ясно на всички, че партия ГЕРБ победи за пореден път основния си конкурент." Това каза председателят на парламентарната бюджетна комисия Менда Стоянова.
Още: Иван Кръстев: Путин е гневен човек, искащ отмъщение, а Тръмп - гений на непоследователността (ВИДЕО)
Още: Депутат от ИТН: Вотът на недоверие нарушава Конституцията, някои от мотивите се повтарят
По думите ѝ БСП са се готвели с оправдания за загубата си още преди изборите.
"Цветанов е прекрасен организатор, работил много години за партията. Незаменими хора няма - не смятам, че тук е мястото да давам оценка за неговия 18-годишен труд в името на партията. Оценката я даде председателя на партията и не е нужно повече да говорим", коментира още Стоянова в интервю за bTV.
Според нея коалиционното споразумение с ВМРО не е под заплаха и няма нужда да бъде преразглеждано.
Още: Конституционният съд няма да се занимава с въпроса дали Главчев заема законно поста си
Още: Коя е скритата власт и как расте Пеевски? Явор Божанков в Студио Actualno (ВИДЕО)
В коментар за предложението на Делян Пеевски да се намали ДДС за хляба и лекарствата Стоянова заяви, че такива идеи за популистки и не е добра идея да се говори за намаляване на ДДС на парче: "Чрез данъците се осигуряват тези приходи, чрез които се строят пътища."
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Как ще изглежда работата на Националния борд по водите: Говори регионалният министър (ВИДЕО)
Още: Желязков откри Борда по водите, обеща "честно управление" на парите (ВИДЕО)