Катрин Хейгъл се сдърпа с режисьора на "Железният човек"

15 декември 2012, 13:29 часа

Сексапилната актриса Катрин Хейгъл и режисьорът на „Железният човек” – Джон Фавро, стигнали до физическа схватка, тъй като не могли да се разберат кой от двамата да плати сметката в заведение.

Още: Мартин от "Ергенът" надникна в книгата на Даниела и разкри истината (ВИДЕО)

Още: След полета в космоса: Кейт Пери била смазана и наранена

Звездата от „Анатомията на Грей” и режисьорът вечеряли в популярен ресторант, за да разговарят по служебни въпроси. В края на вечерята, когато се пресегнали през масата, за да хванат първи касовата бележка, успяли да съборят чашите по пътя си.

"Когато сервитьорът донесе сметката им, Джон се опита да я вземе, но Хейгъл подскочи и изтръгна бележката от ръката му с думите „Аз ще платя", сподели източник пред National Enquirer.

"Но Фавро не искаше и да чуе. Той бързо стана и сякаш се гмурна в масата, за да вземе сметката от ръцете на Катрин. В гмуркането си успя да бутне и разлее чаша с вода", добавя източникът.

Още: Очаквайте неочакваното в "Ергенът": Дамите направиха избора си, три от тях си тръгнаха (СНИМКИ)

Още: "Ергенът" повлия на психиката ѝ: Анна-Мария с пълна промяна след шоуто (СНИМКА)

Засрамен от леко прекалената си проява, Джон все пак оставил сметката на Катрин.

Редактор: Д. Симова

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Райко Павлов
Райко Павлов Отговорен редактор
Новините днес