Любомир Жечев се подложи на операция на носа заради здравословен проблем. След като всичко преминало успешно, той се завръща на ринга на „Сблъсък”, където бе заместван за кратко от оперния певец Юлиан Константинов.
Още: Неповторима: София Лорен блести на сватбата на сина си Карло Понти-младши в Женева (СНИМКА)
Още: Вдъхновява и лекува: Ето какво прави Меги Димчева след "Търси се"
Десет дена бяха необходими на победителя в Къртицата, за да се възстанови напълно. Тази събота, зрителите ще станат свидетели на неговото завръщане на екран. Той ще бъде справедлив рефер на ринга по актуалната тема „Оправдано ли е окупирането на университети с политически искания?”.
В подкрепа на студентите с политическа позиция ще застане преподавателят от НБУ проф. Пламен Цветков, а до него във втори рунд ще се качи активният около протестите блогър Георги Палпурин. В отсрещния ъгъл, против нарушаването на демократичните права на студентите да посещават лекции, ще се изправи златната флейта на България Кристиян Коев. До него във втори рунд ще застане доцент Дарина Григорова, преподавател в Софийския университет.
Неделният „Сблъсък”, с водещ Юлиан Константинов, ще търси отговор на въпроса „Допустимо ли е да пазиш дома си с оръжие?”. Опоненти по темата ще бъдат политикът Калина Крумова и юристът Златина Хаджипанайотова, срещу журналиста Виза Недялкова, подкрепена във втори рунд от психиатъра д-р Веселин Герев, пише БЛИЦ.
Още: Ема Уотсън предизвика слухове за таен годеж (ВИДЕО)
Още: След всички драми: Мартин от "Ергенът" се върна при бившата (СНИМКА)