Григор Димитров падна тежко още на второто препятствие в Лос Кабос

3331 1
photo of Григор Димитров падна тежко още на второто препятствие в Лос Кабос
Първата ракета на България Григор Димитров бързо-бързо заличи добрия спомен от мача си срещу Стив Джонсън и загуби още във втората си среща в Лос Кабос, при това доста неприятно. Българинът падна с 4:6, 2:6

Както личи и от резултата, първият сет беше по-оспорван, но дори и там аржентинецът водеше в резултата, след като пръв направи пробив. Григор го върна за 2:2, но почти веднага пак загуби подаването си и това се оказа решаващо.

Григор Димитров успя някак да спечели първия си мач в Лос Кабос

Първата ракета на България Григор Димитров най-после успя да запише победа, след като надделя в дълъг и труден мач срещу коравния амери...

Във втората част всичко приключи скоростно – българинът взе само два гейма, като можеше да остане и на нула и буквално се разпадна игрово на корта. Повече подробности можете да намерите в Sportlive.bg.

Рейтинг: 5 от 5. Гласували общо: 1 потребители