Победният ход на Цветана Пиронкова в Сидни продължава

44131

Щастливата звезда на Сидни продължава да грее ярко над най-добрата ни тенисистка Цветана Пиронкова, която успя да се добере до четвъртфинал в надпреварата и при защитата на титлата си. Цвети извади късмет, след като противничката ѝ Мадисън Кийс се отказа, печелейки с 6:4 първия сет и изоставайки с 1:4 гейма във втория поради контузия в рамото.

Победата е 13-та поредна за Цвети в австралийския мегаполис, като в това число влизат успехите от похода през миналата година, когато Пиронкова взе титлата. Следващият противник на Пиронкова ще стане ясен по-късно днес, като е много вероятно това да е звездата на домакините Саманта Стоусър.

Цветана Пиронкова взе първата си титла от турнир на WTA

В първия си финал в турнир на WTA в кариерата си, Цветана Пиронкова се справи повече от блестящо. Тя успя да завоюва титлата в Сидни сл...

Повече подробности за развитието на мача на Пиронкова научете в Sportline.bg.