Милан се утвърди в топ 3 с категоричен успех (ВИДЕО)

2120

Милан постигна категорична победа над Фрозиноне с 3:1 в двубой от 14-ия кръг на италианската Серия А. "Росонерите" се утвърдиха на трето място в класирането с 29 точки, изоставайки на 3 от Интер и 4 от Ювентус. Фрозиноне от своя страна е в средата на таблицата с 18 пункта.

Лука Йович и Кристиан Пулишич бележат за Милан

На "Сан Сиро" в 35-ата Юнус Муса получи хубав пас в наказателното поле и нанесе изстрел, който се спря в гредата. Само 7 по-късно Лука Йович откри с мощен шут. В началото на второто полувреме Майк Менян намери Кристиан Пулишич с дълго подаване, а бившият футболист на Челси матира съперниковия страж за 2:0.

Групата на смъртта в Шампионска лига: Борусия срази Милан и се класира, дузпа спаси ПСЖ (ВИДЕО)

Дните до Евро

Фикайо Томори слага точка на спора

В 74-тата минута Фикайо Томори сложи точка на спора след заучено изпълнение на корнер. В заключителната фаза Марко Брешанини отбеляза почетното попадение за гостите от пряк свободен удар. За възпитаниците на Стефано Пиоли предстои тежко гостуване на Аталанта през идния уикенд.

МИНАЛИЯ КРЪГ: В исторически дебют на 15-годишен: Милан надви Фиорентина (ВИДЕО)

Спортните рубрики на Спортни новини - Actualno.com вече са онлайн!🤩 ✍️Всяка седмица Ви очакват коментари, анализи,...

Публикувахте от Спортни новини - Actualno.com в Понеделник, 27 ноември 2023 г.