Юнайтед с поредна издънка, Сити догони Ливърпул (ВИДЕО)

1235

Манчестър Юнайтед продължава да се представя доста под очакваното ниво през този сезон, след като „червените дяволи“ допуснаха изненадващо поражение от Фулъм насред „Олд Трафорд“. Двубоят от 26-ия кръг на Висшата лига завърши при резултат 2:1 за лондончани.

Нова срамна загуба за „червените дяволи“

През първата част Юнайтед и Фулъм създадоха по няколко добри положения, но така и не успяха да ги реализират. Все пак в 65-ата минута гостите от столицата поведоха. Кастан изведе Баси на много добра позиция и той се разписа за 1:0.

Минута преди края на редовното време Хари Макгуайър изравни. Дълбоко в даденото от съдията продължение обаче Фулъм стигна до така важния гол, след като Траоре намери отлично Иуоби, който донесе трите точки на своя отбор.

Сити нямаше проблем срещу Борнемут

В друг мач от деня Манчестър Сити победи Борнемут с 1:0 като гост и доближи лидера във Висшата лига Ливърпул на само една точка. Единственото попадение в срещата бе дело на Фил Фоудън и падна в средата на първото полувреме. След успеха си Манчестър Сити събра 59 точки и заема втора позиция. Лидер е Ливърпул с 60.