През десетилетията името на Силвестър Сталоун почти се е превърнало в синоним на емблематични герои като Роки Балбоа и Джон Рамбо. Феновете се насладиха на високооктановите приключения на ветерана от Виетнам Джон Рамбо в пет завладяващи части. Въпреки това, тъй като разказът изглежда ще приключи с "Рамбо: Последна кръв" през 2019 г., възможността Сталоун да се завърне за "Рамбо 6" е обект на много спекулации.
Още: Мартин от "Ергенът" надникна в книгата на Даниела и разкри истината (ВИДЕО)
Още: След полета в космоса: Кейт Пери била смазана и наранена
Още: Силвестър Сталоун отиде при папата (ВИДЕО)
Спекулациите взеха нов обрат по време на скорошно интервю с Кевин Кинг-Темпълтън и Лес Уелдън, продуценти на "Непобедимите 4". В разговора си с Coming Soon те намекнаха за възможността за възраждане на различни франчайзи в отговор на търсенето от страна на феновете, подобно на начина, по който беше възобновена поредицата "Непобедимите". Особено подчертаха готовността си сериозно да обмислят връщането на Силвестър Сталоун за "Рамбо 6", ако има значително търсене от страна на феновете.
Още: Силвестър Сталоун с постъпка, за която в България щеше да получи шамар (СНИМКИ)
Още: Очаквайте неочакваното в "Ергенът": Дамите направиха избора си, три от тях си тръгнаха (СНИМКИ)
Още: "Ергенът" повлия на психиката ѝ: Анна-Мария с пълна промяна след шоуто (СНИМКА)
Това не е първият път, в който се говори за "Рамбо 6", особено като се имат предвид силните последователи, които поредицата "Рамбо" поддържа през годините. Въпреки възрастта си, Силвестър Сталоун показва забележителен ентусиазъм и физическо майсторство при поемането на екшън роли, пример за което е участието му в поредицата "Непобедимите". Основният въпрос не е способността на Сталоун да се превъплъти в ролята на Рамбо, а по-скоро дали сюжетната линия оправдава продължението.
Още: Последните екшън герои: Защо Холивуд не иска да се откаже от своите застаряващи момчета
Още: Илон Мъск иска да спаси човечеството, като дарява спермата си
Още: "Дори моята кръв е преуспяваща": Меган Маркъл