"Лацио" надделя над "Парма"

3590

В мач от 15-ия кръг на Серия А отборът на "Лацио" спечели с резултат 2:1 срещу "Парма".

Първото полувреме премина под знака на орлите и те заслужено водеха с 2:0 в неговия край. Головете вкараха Джузепе Биава и Мирослав Клозе, като германският нападател още веднъж показа, че с него "Лацио" стават различен отбор.

В средата на втората част обаче Антонио Миранте върна едно попадение за "Парма" и накрая "Лацио" трябваше да потрепери доста, за да удържи победата.

Известни са 17 отбора, които продължават в Лига Европа

След изиграването на петия кръг от груповата фаза на Лига Европа доста от нещата се изясниха, но остават и групи, в които нищо няма да ...

В друг мач от кръга "Интер" се измъчи максимално, но спечели домакинството с "Палермо" и остана в борбата за титлата. Нерадзурите победиха благодарение на нелеп автогол на Серхио Гарсия, който прониза собствения си вратар точно когато изглеждаше, че "Интер" почва да се отчайва и няма да намери път към гола.

Останалите резултати от кръга:

"Катания" - "Милан" 1:3

"Ювентус" - "Торино" 3:0

"Наполи" - "Пескара" 5:1

Ялови дербита в Лига Европа

Очакваните с интерес мачове от Лига Европа този път не предложиха атракция, както обикновено и със сигурност са разочаровали доста фено...

"Болоня" - "Аталанта" 2:1

"Дженоа" - "Киево" 2:4

"Сиена" - "Рома" 1:3

"Удинезе" - "Каляри" 4:1

Автор: Ивайло Петров