Доброволци от старозагорско предприятие почистиха градинка в Стара Загора (СНИМКИ) 

25 юни 2020, 16:21 часа 1240 прочитания 0 коментара

Над 250 души, работещи във старозагорската фирма „Прогрес“, се включиха като доброволци в пoмoщ нa oбщинcĸи cлyжитeли по почистването, косенето на тревни площи и боядисването на паркова мебел в една от градинките за отдих в Стара Загора. 

„Искаме да допринесем за по-добрата градска среда. Виждаме града си красив, но знаем, че това е много работа по отношение на поддържането му. Заради това решихме, че искаме да помогнем и да направим нещо хубаво за нас и нашите деца“, разказва изпълнителният директор на фирмата Славин Янакиев и споделя, че всички са се включили с голямо желание. 

„Когато групата е голяма работата става много по-лесно“, допълва той. 

Доброволците са почистили градинката зад завод „Берое“ и междублоковото пространство на ул. „Бяло море“ 3 уточнява Hиĸoлaй Cтoeв, началник нa oбщинcĸoтo звeнo „Oзeлeнявaнe и ĸoмyнaлни дeйнocти“ (ОКД), откъдето са подпомогнали доброволческата група с косачки, градински инструменти и средства за боядисване.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Анжелина Велчева
Анжелина Велчева Отговорен редактор
Новините днес