Бившият национал и сегашен член на УС на федерацията по волейбол Любо Ганев коментира бъдещето на мъжкия национален отбор на България, който завърши на четвърто място на Олимпиадата в Лондон 2012.
Още: Капитанът на България стана шампион в Полша, голяма наша надежда е №1 в САЩ
Още: Легенда на българския волейбол е номиниран за „Залата на славата“!
Както е известно, договорът на помощник треньора Камило Плачи изтече и до няколко дни трябва да се изясни дали той ще остане в тима заедно с Найден Найденов. Интерес към италианеца има от руски и бразилски клубове, както и от националния тим на Катар.
"Този тандем трябва да се запази, бях с тези момчета на Олимпиадата, видях какво е отношението между всички. Когато нещо е успешно, глупаво е да правиш промени. Ще се съберем до няколко дни на Управителен съвет, за да преценим кой остава, кой ще бъде треньор. Връщам се от почивка, така че с никого не съм говорил", заяви Любо Ганев пред камерите на Канал 1.
Редактор: Георги Иванов
Още: Силвано Пранди не даде и гейм на Левски - "сините" са аут от Европа