Кадировци са изнасилили руска пропагандистка в окупирания Мелитопол

30 януари 2023, 15:29 часа 25442 прочитания

В окупирания Мелитопол чеченски бойци на Рамзан Кадиров са изнасилили руска пропагандистка от телевизионния канал НТВ и са пребили оператора на медията.

Още: Зеленски изкушава Тръмп с украинско оръжие и обяви голяма промяна в украинското правителство (ВИДЕО)

Още: НА ЖИВО: Кризата в Украйна, 17.07.25 - Планът на Тръмп за оръжията за Украйна не се хареса на Европа

В руските медии е забранено да се отразява тази новина, "за да не се дискредитира армията". Но телевизионният канал вече се е обърнал към Следствения комитет на Русия във връзка със случая, съобщава телеграм каналът "Ищи своих".

Както се отбелязва в изявлението на НТВ, пропагандистката Олга Зенкова и операторът Артьом Епифанов са били в града в командировка. На 17 януари те са вечеряли в ресторанта на хотел "Воронцовски", където са били нападнати от група военни, представили се за "бойци от батальона "Ахмат"". Епифанов е получил средна телесна повреда след побоя, а Зенкова е изнасилена от групата.

ОЩЕ: Мобилизиран руснак се обеси след като бе изнасилен от кадировци на фронта (СНИМКИ) 

Още: В Русия призоваха за наказателна отговорност за изневяра. "Черен списък" и на неженените мъже, ако провалят 3 срещи с жена

Още: Все повече електрически автомобили в Албания

телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Елена Страхилова
Елена Страхилова Отговорен редактор
Новините днес