Смятам да представя различни проекти за правителство на БСП, ДБ и ИБГНИ, за да може всички да са доволни. Естествено крайния кабинет, който ще предложа да се гласува в зала, няма да има нищо общо.
Още: Костадин Ангелов: Няма кой да събори кабинета, опозицията е много слаба
Още: Ясно е кой ще замести Кирил Петков в парламента
Това съобщава пародиен профил на кандидат-премиера Пламен Николов в Twitter.
Той е наречен Plamen Nikolov (PM in progress) и към момента има 207 туита и 428 последователи. Направено е и уточнението Wannabe PM. Parody account.
Друг туит гласи: "Такъв премиер България е нямала. Да се сещате за друг срещу когото е имало протест още преди да е избран? Даже преди да предложи кабинет. Няма, само аз съм."
Още: Заради контрабандата в Пловдив: Наказание в ръководството на ГДБОП
Още: Вотът срещу кабинета "Желязков" – бълбукащи сметища, фалшив бюджет и битка за лева
"Премиерът в изчакване" пише още: "Ще цитирам нашия вожд: "Когато човек няма доводи прави квалификации". И още от него: "Нищо не казваш с това умен и красив, може да си умен и красив и същевременно да си боклук". Слава богу, че нашия вожд не прави квалификации."
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Още един депутат напусна групата на Ахмед Доган
Още: Вътрешният министър и ДБ за бодикамерите: Защо МВР не харесва законопроекта на опозицията? (ВИДЕО)
Ден след изказването на реалния Пламен Николов за Преспанския договор, във фалшивия профил се е появил следният туит: "Ще работим и за отмяна на Крайовската спогодба."
В пародийния профил на кандидат-премиера от ИТН има и шеговита анкета:
"Кой е Вашият фаворит за неизбран премиер на ИТН?
Още: Според Бойко Борисов няма пари за младите лекари, защото българите ходят на море в Гърция
Още: "Проблем от 20-30 години": Манол Генов за сметищата и новия вот на недоверие (ВИДЕО)
Антоанета Стефанова 15,9%
Николай Василев 20,5%
Пешо Барбадоса 22,7%
Пацо Шнорхела 40,9%".