Американската R&B звезда Ryan Leslie вече пристигна в България няколко дни преди първото си участие на родна територия на 17 юли в Bedroom Beach, Слънчев Бряг. На летище София певецът бе посрещнат от организаторите на събитието от Symphonics Entertainment заедно с българската R&B надежда Бобо.
Още: Принц Хари се изгуби в Лондон след като каза, че е в опасност (ВИДЕО)
Още: Най-великата песен в историята на Евровизия: Вечен хит (ВИДЕО)
Изпълнителят, който е в страната ни по случай рождения ден на Symphonics Entertainment, е в София няколко дни предварително, за да заснеме новия си клип. Парчето носи заглавието „History“, като Ryan Leslie специално избира България като локация за снимачния процес, поради символичната връзка между заглавие и многогодишната история на страната ни.
Междувременно, американският певец записа песен в студиото на Monte Studio. От своя страна, родни изпълнители вече потвърдиха присъствие на предстоящото парти в сряда. Припомняме, че местата в морския клуб са ограничени. Преди R&B сензацията да застане на сцената на морския клуб, настроението в нощта на 17 юли ще поддържат подгряващите изпълнители Маги Алексиева – Меу, Бобо и родната реге звезда Jahmmi. От своя страна, зад DJ пулта на Bedroom Beach ще бъдат DJ FED и DJ Tam R. Входът за събитието е 20 лв.
Провокативен, различен и неоспоримо талантлив, Ryan Leslie е от онези звезди, които задължително трябва да бъдат видени на живо.
Още: "Не бях подготвен, можеше да умра"
Още: Кейт Мидълтън притесни феновете си с последната си изява (СНИМКА)