Де Хеа: №1 сме в света и ще защитим титлата си

27 май 2014, 12:48 часа 6568 прочитания 0 коментара

Вратарят на Манчестър Юнайтед и Испания Давид де Хеа вярва, че неговият тим може да защити световната си титла на предстоящия шампионат в Бразилия.

Още: Най-красивите голове в света, които заслужиха наградата "Пушкаш" (ВИДЕО)

Още: Изпълнението на Рууни, което доказа, че няма млади и стари, а можещи и неможещи (ВИДЕО)

"Испанският отбор е най-добрият в света. За нас, играчите, сезонът беше дълъг и труден, но ние сме номер едно и се надяваме, че ще успеем да защитим световната си титла", убеден е младият страж.

Де Хеа замени контузения вратар на Барселона Виктор Валдес и е трети избор за селекционера Висенте дел Боске след Икер Касияс от Реал (Мадрид) и Пепе Рейна от Наполи.

"Щастлив съм да съм част от екипа, призна испанецът. - Изиграх много мачове за младежкия национален отбор и се опитвах да демонстрирам високо ниво. Сега е време да започна да се налагам в мъжкия отбор".

Още: Футболният гений от Бразилия, който вкара 14 гола в дебютния си сезон за Реал Мадрид, а днес е в затвора

Още: Неразбраният гений от Италия, който напусна Европа в разгара на кариерата си

Футболистът на Манчестър Юнайтед призна, че не е разговарял с Валдес, но разбира как се чувства той. "Прегръщам го и му желая бързо възстановяване", заяви Де Хеа.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Адриана Димитрова
Адриана Димитрова Отговорен редактор
Новините днес