Ще получи ли Наско Сираков акциите на "Левски"?

22 май 2020, 17:36 часа 3629 прочитания

Легендата на Левски Наско Сираков използва официалния сайт на "сините", за да отговори на Васил Божков, който по-рано обяви, че е готов да даде акциите на клуба на бившия играч на столичани. Сираков благодари за подкрепата от феновете и потвърди желанието си да вземе акциите.

Още: Лудогорец имитира ЦСКА по резултати: 4 греди не счупиха нулите между "орлите" и Копенхаген

Още: Керкез не скри разочарованието си и разкри притеснителна информация за асове на ЦСКА

"Прочетох изявлението на г-н Божков и неговото решение да получа акциите на „ПФК Левски”. Изказвам своите благодарности към многобройните ни фенове, към всички левскари, към моите верни приятели и съмишленици за мощната подкрепа, която получих след обявяване на решението ми, че съм готов да получа акциите.

Какво още обяви Сираков вижте в SportLive.bg.

След думите на "синята" легенда, в "Левски" вече действат по процедурата за прехвърлянето на акциите на клуба от Васил Божков и Георги Попов на Наско Сираков. От клуба вече са задвижили процедурата по изпращането на пакета акции в Дубай, където се намират все още мажоритарният собственик на клуба и благодетелят му.

Още: 3 мача - 0 победи! ЦСКА загуби от Хайдук заради елементарен гол, Керкез с изненадваща четворна смяна

Още: Юношата на ЦСКА, който бе на крачка от преминаване в Левски

Още подробности научете в този материал.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Тодор Беленски
Тодор Беленски Отговорен редактор
Новините днес