Спират водата в част от Студентски град

03 юни 2013, 07:26 часа • 3639 | прочитания

"Софийска вода" временно ще прекъсне водоснабдяването в част от ж.к. "Студентски град", София, на 3 юни, съобщиха от дружеството.

Във връзка с отстраняване на аварии на два спирателни крана на бул. "Симеоновско шосе" се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 18:00 часа на клиентите на "Софийска вода", живеещи в района на ул. "Проф. Кирил Попов", бул. "Симеоновско шосе" и ул. "21 век"

При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода" ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на кръстовището на ул. "21 век" и бул. "Симеоновско шосе".

От дружеството уверяват, че след възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване на мътността на водата.

Засегнатите от прекъсването на водата могат да получат повече информация от "Софийска вода" АД на телефон 0700 12121.

Още: Кой има имен ден днес, 9 май 2025 г. Честито!

Още: Прогноза за времето - 9 май 2025 г. (петък)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Евгения Чаушева
Евгения Чаушева Отговорен редактор
Новините днес