Взривове в окупирания Мелитопол, ударен е руският команден център (ВИДЕО)

27 март 2023, 10:32 часа • 7476 | прочитания

Няколко експлозии са се чули в понеделник в окупирания от руснаците украински град Мелитопол в Запорожка област.

Още: Предотвратено е покушение срещу Зеленски в Полша

Още: Над 20 подпалени и повредени вагона-цистерни от руски военен влак. Русия срина училище в Одеска област (ВИДЕО)

По първоначални данни е имало взрив край руския команден център и по него са нанесени щети, съобщи украинският кмет Иван Федоров в „Телеграм“. Все още се изяснява дали има пострадали и жертви.

Още: 100 самолета с 200 гости кацат във Венеция за сватбата на Джеф Безос

Още: Евакуации на Хиос: Пожари бушуват втори пореден ден

"Нищо не се случва с окупаторите в Мелитопол. В града вече се чуха няколко експлозии. Разбрахме какво е замислил врагът този път. Очакваме добри новини от въоръжените сили", пише Федоров.

По-късно той добави, че експлозиите са прозвучали "в квартала близо до кафене "Жокер" и вражеските казарми".

Още: Познати лица са блокирали 18-ия пакет от санкции на ЕС срещу Русия

Още: Путин: Русия предприема мерки за подпомагане на Иран (ВИДЕА, СНИМКИ)

Преди време 300 руски войници бяха доведени във временно окупирания Мелитопол и настанени в апартаменти в един от кварталите на града.

ОЩЕ: В окупирания Мелитопол руснаците кръщават улица на Даря Дугина

Още: "Опаковката" е лъскава, но съдържанието е любопитно: Как Унгария "стимулира" семействата с деца?

Още: Япония отмени участието си в срещата на върха на НАТО

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Димитър Радев
Димитър Радев Отговорен редактор
Новините днес