Резервите на Леверкузен удариха Уест Хям в края, Рома излъга Милан (ВИДЕО)

2451

Байер Леверкузен продължава брилянтното си представяне през този сезон! "Аспирините" надвиха Уест Хям с 2:0 в първи четвъртфинален двубой от Лига Европа. Попаденията бяха дело на появилите се в игра за заключителния четвърт час Йонас Хофман и Виктор Бонифейс. Тимът на Шаби Алонсо тотално доминира на терена и може да съжалява, че не вкара още голове.

Рома надви Милан с гол от корнер

В италианското дерби от надпреварата Рома взе преднина срещу Милан. Единственото попадение в срещата реализира централният защитник Джанлука Манчини още в 17-ата минута. Бранителят засече хубаво центриране на Пауло Дибала от корнер. Реваншът е след седмица в Рим.

ОЩЕ: Ливърпул се сгромоляса срещу Аталанта! Мисия Лига Европа - невъзможна? (ВИДЕО)

Дните до Евро

Бенфика подчини Марсилия (засега)

Бенфика и Олимпик Марсилия също оставиха интригата за реванша. „Орлите“ спечелиха първия двубой в Лисабон с 2:1. Рафа Силва изведе португалците напред в резултата в 12-ата минута, а в началото на втората част Анхел Ди Мария направи 2:0. Пиер-Емерик Обамеянг обаче върна отбора от Южна Франция в мача.

ЛИГА НА КОНФЕРЕНЦИИТЕ: Олимпиакос и Фенербахче сътвориха голово шоу, но оставиха интригата жива (ВИДЕО)