Влади Въргала даде начален тон на сериала "Шменти капели: Легендата", който ще види бял свят на малкия екран през септември по TV7, предаде Стандарт нюз.
Още: Не само Даниела получава 500 рози: Момиче от "Ергенът" се опитва да провокира Мартин (СНИМКИ)
Още: Мони Зенгинер от "Ергенът" разкри, че е била жертва на домашно насилие
Камерата се завъртя в Плана планина, където се преследваха жандармеристи и партизани. 50 човека са взели участие в първите снимки. Действието в сериала ще се развива из три исторически момента - царска България, соцвремената и наши дни. Идеята е да се покаже измамата през различните епохи. Екипът бързал да снима, докато вали сняг, но на втория ден го обърнало на дъжд. Наложило се да използват машини, за да докарат преспи за героите.
В лентата ще има известни имена и нова вълна от млади и талантливи актьори.
Филип Трифонов ще играе шеф на Криминалния отдел в Царската полиция. Стефан Попов е Гешев, а Китодар Тодоров ще си бъде психолог. Ще видим още Джони Пенков, Джеки Стоев, Пламен Великов, Емил Емилов, Петьо Цеков.
Още: Дейвид Бекъм влезе в болница, опериран е (СНИМКИ)
Още: Три брака са ѝ малко, Мария стяга четвърта сватба (СНИМКА)
Снимки ще има и в пещери, както и в бившето корейско посолство, където има много подходящ декор, издава режисьорът. Там ще са кабинетите на служителите на царската полиция и на съвременната частна телевизия според сюжета.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Сашо Кадиев и съпругата му с важна стъпка за бъдещето
Още: Юксел Кадриев с личен протест срещу "царството на глупака" (ВИДЕО)
Влади Въргала се надява в сериала да се включат още Латинка Петрова и Албена Чакърова.