И Сара Джесика Паркър се даде на благотворителен търг

22 ноември 2012, 15:54 часа

Сара Джесика Паркър реши да последва примера на колежката си Гуинет Полтроу и предложи на търг собствената си компания и тази на продуцента Анди Коен, но с благотворителни цели. Приходите ще бъдат предоставени на жертвите на урагана Санди.

Още: Тайната на успеха на Марк Зукърбърг: Ето какво представлява екстремният му режим (СНИМКИ)

Още: Ричард Гиър негодува: "Тръмп демонизира имигрантите"

Други звезди, сред които Селена Гомес, също ще участват в търга, организиран от сайта CharityFolks.com. Вечерята със звездата от "Сексът и градът" и тв продуцента ще се състои в ресторант Блу Хил в Ню Йорк. Всички приходи от търга ще отидат в подкрепа на усилията за оказване на помощ на пострадалите от супер бурята Санди и за Общинската хранителна банка на Ню Джърси.

Селена Гомес също се включи в търга, а един неин почитател ще има възможността да участва в неин видеоклип. Звездата от филма "101 далматинци" Глен Клоуз предлага да запише лично съобщение в гласовата поща на един късметлия.

Участниците в търга ще наддават също за една мистериозна нощ в нюйоркското студио на илюзиониста Дейвид Блейн и за възможността да бъдат облечени лично от сестрите Ким и Кортни Кардашян в магазина им за дрехи Dash.

Още: "В Hell's Kitchen бяхме гнездо, пълно с оси"

Още: Бременната Натали Трифонова избяга в чужбина, но кой е бащата? (СНИМКИ)

Никол Кидман, Джон Стюарт, Джими Кимел и Челси Хендлър също предлагат услугите си за търга, който започва днес.

Редактор: Десислава Симова

Още: Няма свян: Мадона се разголи за рождения ден на младото си гадже (СНИМКИ)

Още: Благой Георгиев с неочкаван коментар за бившите си

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Райко Павлов
Райко Павлов Отговорен редактор
Новините днес