Половинката на Мария Игнатова, Ивайло Цветков-Нойзи, известен от малкия екран като коментатор на всякакви теми и предавания, бе арестуван в петък сутрин, 17 ноември, след като бе заловен да шофира пиян в столичния квартал "Драгалевци". Дрегерът е отчел 2,12 промила алкохол. Разбира се, пиянската му изцепка не остана незабелязана от обществото и той влезе в срамния отбор на известните личности, шофирали пияни.
Още: Защо една от най-известните екшън звезди държи да умира във всеки филм?
Още: Как децата на родните знаменитости посрещнаха първия учебен ден (СНИМКИ)
Вижте още: Ирина Тенчева притесни феновете със здравословни проблеми (СНИМКА)
Това стана и причина Нойзи да получи емблематичния Златен скункс, присъждан от „Господари на ефира“. Иронията е видима, предвид факта, че Мария Игнатова дълги години бе водеща на предаването. Ето какво каза той:
"Мария няма нищо общо с тази случка. Тя си спеше вкъщи и трябваше и аз да направя така. Разочаровах я и поднесох извинението си към нея.
Още: Певицата Керана разтревожи феновете си заради контузия (СНИМКА)
Още: София Вергара влезе в спешно отделение и пропусна наградите "Еми" (СНИМКА)
Просто направих грешка и лоша преценка. Беше моментен срив на здравия разум. Няма нещо такова като късо разстояние и неща в стил "ей го къде е". Просто не се прави така. Както съм бил изряден пред закона преди, така и ще бъда и от сега нататък.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Годеникът на Тейлър Суифт: Просълзих се при предложението ми за брак
Още: "Балканска сватба": Кое е новото момиче до Виктор от "Ергенът" (СНИМКИ)
Не мога да дам подробности за случката, защото процесът не е завършен. Важното за мен е, че поуката е извлечена.”
Още: Анелия с емоционално признание за инцидента, белязал живота ѝ
Още: "Убийство" на праведен още в първия епизод на "Traitors: Игра на предатели"