Автобусна линия № 63 ще се движи с ново разписание
Първият курс към Златните мостове тръгва в 07.50, а последният - в 17.32 часа. Първият курс от Златните мостове е в 08.49 ч., последният - в 18.35 часа.
Поискаха от Фандъкова да има улица "Протестна" в София
Отсечката на бул. „Цар Освободител“, от Ректората на СУ „Св. Климент охридски“ до Орлов мост, да носи името ули...
Вижте всички последни новини от Actualno.com
Още от СОФИЯ:
Община Самоков получи финансиране на проект за подмяна на водопроводната мрежа
Започна изкърпването на улиците в Самоков
С гласовете на ГЕРБ-СДС: Приеха бюджета на София
След взаимни обвинения: Спират сделките с имоти в "Южния парк" в София
Терзиев обеща по-високи заплати на медицинските сестри в училищата и градините
Васил Терзиев към протестиращите синдикати: Разбираме ви
Огледаха състоянието на въжения атракцион в Самоков
Няма да се режат парите за здраве в София: ГЕРБ-СДС го считат за победа над кмета Терзиев
Химера88 вече и в София: Украсете вашия сватбен ден със спомени
Пет нови кръстовища с кръгово движение в Студентски град обеща районният кмет Петко Горанов
Редактор:
Евгения Чаушева
Етикети: София автобус 63