Милан - Ювентус ще е дербито на четвъртфинал за Купата на Италия (видео)

6557

Страховит четвъртфинал се оформи в турнира за Купата на Италия след изиграването на всички мачове от осминафиналите - "Милан" - "Ювентус".

В мач-реванш късно снощи росонерите победиха с комфортното 3:0 отбора на "Реджина". Всички голове паднаха през второто полувреме - Йепес откри резултата, Нианг добави второ попадение, а черешката на тортата сложи Пацини с трети гол.

Звезда на Милан се връща в Бразилия?

Отборът на "Сантос" направи официално предложение за нападателя на Милан Робиньо, съобщи президентът на бразилския клуб Луис Алваро де...

Като цяло "Милан" не си позволи да излезе с много резерви - единствено Стефан Ел Шарауи не взе участие в срещата. Така росонерите ще играят с Юве, а двата тима вече се срещнаха през тази есен. В мач на "Сан Сиро" червено-черните спечелиха с 1:0, като голът дойде от несъществуваща дузпа, но с играта си в мача "Милан" заслужи успеха. Със сигурност обаче бианконерите ще са жадни за реванш.

Редактор: Ивайло Петров